Nowość! Mała pralnica do dywanów Tornado MP-2500 INOX

Nowość! Mała pralnica do dywanów Tornado MP-2500 INOX

28.04.2019
Mała pralnica a w zasadzie wózek do namaczania dywanów przed praniem w Automatach Szorujaco - Piorących ASZ-3000 lub praniem ręcznym szorowarą tarczową.
Wykonana w całości ze stali nierdzewnej INOX przeznaczona jest dla dużych i małych pralni dywanów. Jest to bardzo dobra alternatywa dla małych pralni które z racji braku miejsca nie mogą sobie pozwolić na zakup dużych pralnic P-2500 lub P-3300. Przy praniu ręcznym jak i maszynowym kluczowe jest odpowiednie namoczenie dywanu przed praniem co zdecydowanie podnosi jakość usługi, oszczędza czas i jednocześnie obniża zużycie chemii a tym samym koszt prania. Do pralnicy można nalać ok 200-300 litrów wody i w zależności od stopnia zabrudzenia dywanów 2-4 litrów chemii Amolux lub Aktiw. Pralnica posiada cztery skrętne koła i jest w pełni mobilna co pozwala na odstawienie w dowolne miejsce po zakończeniu pracy. Na środku w dolnej części posiada zawór kulowy do spuszczania wody. 
Top
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem