od PROTIMA SP. Z O.O.
bez ukrytych kosztów i opłat bankowych.
Wpłata początkowa od 25% do 40% w zależności od wybranego produktu.
Równe raty na 12 lub 24 miesiące.
Prosta i przejrzysta umowa pożyczki ratalnej.
Oferta obejmuje wyłącznie produkty oznaczone na stronie www.protima.pl

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o pozostawienie telefonu oraz adresu e-mail.
Nasz pracownik odezwie się do Państwa w ciągu 24 godzin.
Kontakt raty
Imię i Nazwisko *
Telefon *
Email *
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez PROTIMA Sp. z o. o., ul. Żabikowska 18, 62-052 Komorniki, NIP: 7831714674 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od PROTIMA Sp. z o. o., ul. Żabikowska 18, 62-052 Komorniki, NIP: 7831714674 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Top
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem