PROTIMA Sp. z o. o.

ul. Żabikowska 18, 62-052 Komorniki
 
Sprzedaż Chemii i Akcesoriów


Małgosia Dembińska
+48 734 842 700
malgosia@protima.pl


Sprzedaż Maszyn i Urządzeń


Michał Miłowski
+48 606 140 135
biuro@protima.pl


Biuro Produkcji


Małgosia Dembińska
+48 734 842 700
malgosia@protima.pl


Serwis

Adrian Soćko
+48 790 418 600
serwis@protima.pl
 


Contact form
First Name and Surname *
Country *
Email *
Subject *
Your Question *
* obligatory fields
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


 
Top
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem